Стоян Колев: От началото на годината не сме имали толкова положения

0
1976
Снимка: LAP.bg

Треньорът на вратарите на Верея Стоян Колев коментира поражението с 0:2 от ЦСКА.

„Действително през първото полувреме имахме невероятни възможности за гол, но за съжаление ги пропуснахме. ЦСКА си взе поука и направи корекции на почивката.

Още от началото на първенството изпитваме проблем при статичните положения, като днес допуснахме първия гол. Грешката на вратаря при второто попадение? Това е младостта, големи вратари са допускали по-комични голове. Той има 5-6 мача в елита, нормално е да се учи момчето.

От началото на годината едва ли сме имали повече и по-чисти положения от този мач, но това е футболът – пропуска се. Идеята беше да прехвърлим нашето спокойствие върху футболистите, да излязат и да се забавляват“, коментира Колев.