„Витоша 13“ би „Пирин“(Благоевград) в зоналния финал при децата

0
1689

Децата на столичната академия „Витоша 13“ победиха с 5:4 след изпълнение на дузпи връстниците си от „Пирин“(Благоевград) родени през 2006-та година на стадион „Осогово“ в Кюстендил
Срещата бе зонален финал в Югозапада за Футбол 9. В редовното време резултата бе равен 1:1. Преди почивката Виктор Димитров, който само преди броени дни  с далечен удар откри за „Пирин“ Благоевград, а през второто полувреме Александър Кавръков изравни. При дузпите възпитаниците на Велизар Христов показаха по-здрави нерви и се класираха за финалите на първенството. Те ще бъдат през следващата седмица в Сливен.
Главен съдия на срещата в Кюстендил бе Младен Пенев, а делегат – бившият футболист на ЦСКА Евгени Йорданов. Атмосферата по трибуните пък бе наистина страхотна, но радостта накрая остана за „Витоша 13″…