Галин Иванов с гол за Халадаш

0
3301

Българската следа в унгарския Халадаш – Галин Иванов, достойно представи отбора си при мача им с Дебрецен в срещата от 29-ия кръг на първенството на Унгария.

Нашето момче разписа единственият гол за съотборниците си срещу противниковия тим в 78-ата минута от срещата. Уви обаче играта приключи в полза на домакините, които преди това отбелязаха две попадения.

Въпреки загубата, Халадаш не се отказват и ще се борят да върнат позиции напред в класацията. За момента са с 25 точки в актива си на 10-о място, но унгарските спортни медии не изключват да има изненади в следващите мачове. Безспорно нашият национал има какво да даде на отбора и както видяхме в последния мач оказа сериозна опора в играта, макар и в последните минути от срещата. Преди десетина дни пък Халадаш спечелиха с 1:0 срещу МТК Будапеща, когато гола завъртя колегата му Балин Гаал.