Ето ги издигнатите и подкрепени кандидат-кметове от коалиция „БСП за България“ утвърдени на Националния съвет на БСП на 3 септември 2019 г. и на настоящото заседание на Пленума, съобщава „Фокус“.

Област Благоевград

Община Благоевград – Румен Георгиев Томов; Община Банско – Иван Михайлов Кадев; Община Белица – Радослав Сабинов Ревански; Община Гоце Делчев – Владимир Кръстев Москов; Община Гърмен – Владимир Иванов Донков; Община Кресна – Николай Кирилов Георгиев; Община Петрич – Любомир Митков Георгиев; Община Разлог – Александър Огнянов Крайнов; Община Сандански – Младен Стоименов Тимчев; Община Сатовча – Арбен Мустафов Мименов; Община Струмяни – Емил Димитров Илиев; Община Хаджидимово – Людмил Аспарухов Терзиев;

Област Бургас

Община Бургас – Николай Асенов Тишев; Община Айтос – Пламен Дойнов Чолаков; Община Камено – Цветомир Петров Петров; Община Карнобат – Тодор Байчев Байчев; Община Малко Търново – Георги Желязков Бъклев; Община Несебър – Яни Костадинов Янев; Община Поморие – Никодим Стоянов Стоянов; Община Созопол – Тихомир Йорданов Янакиев; Община Средец – Иван Димитров Кичев; Община Сунгурларе – Диана Колева Гурева;

Област Варна

Община Варна – Анелия Клисарова; Община Аврен – Мирослав Сотиров Коларов; Община Аксаково – Даниел Любенов Любомиров; Община Белослав – Даниела Михалева Йорданова; Община Ветрино – Матей Симеонов Матеев; Община Вълчи дол – Йордан Стоянов Марков; Община Девня –Димитър Валентинов Янев; Община Дългопол – Александър Неделчев Александров; Община Долни чифлик – Борислав Николаев Натов; Община Провадия – инж- Филчо Кръстев Филев; Община Суворово – Вълчо Добрев Вълчев;

Област ВеликоТърново

Община Велико Търново – Весела Николаева Лечева; Община Горна Оряховица – Явор Руменов Божанков; Община Елена – Сашо Петков Топалов; Община Златарица – Михаил Петров Ганев; Община Лясковец – Емилия Атанасова Жилева; Община Павликени – Емануил Александров Манолов; Община Свищов – Генчо Божинов Генчев; Община Стражица – Румен Стефанов Павлов; Община Сухиндол – Пламен Димитров Чернев; Община Полски Тръмбеш – Георги Александров Чакъров;

Област Видин

Община Видин – Борис Стефанов Николов; Община Брегово – Милчо Лалов Въков; Община Белоградчик – Борис Стефанов Николов; Община Грамада – Ваньо Петков Димитров; Община Димово – Наташа Трайкова Стефанова; Община Кула – Андрей Митков Андреев; Община Макреш – Митко Левчев Антов; Община Ново село – Борислав Томов Ванков; Община Ружинци- Венцислав Томов Ванков; Община Чупрене – Богомил Данчов Станков;

Област Враца

Община Враца- Момчил Иванчев Младенов; Община Борован – Петър Станев Петров; Община Бяла Слатина – Борислав Иванов Попов; Община Козлодуй – Анатоли Янакаиев Арбов; Община Криводол – инж.Иван Георгиев Иванов; Община Мездра – инж. Генади Събков Събков; Община Мизия – Виолин Иванов Крушовенски; Община Оряхово – д-р Станка Нанкова Пирянкова; Община Роман – ген. Валери Лилов Стаменов; Община Хайредин – Кирил Тодоров Кирилов;

Област Габрово

Община Габрово – Ивелин Николов Николов; Община Дряново – Трифон Руенов Панчев; Община Севлиево – Богомил Иванов Петков; Община Трявна – Татяна Атанасова Рачева;

Област Добрич

Община Добричка – Соня Иванова Георгиева; Община Добрич – Георги Антонов Петков; Община Балчик – Николай Добрев Ангелов; Община Генерал Тошево – Валентин Вълчев Димитров; Община Каварна – Нина Георгиева Ставрева; Община Крушари – Здравко Христов Здравков; Община Тервел – Пламен Христов Желязков; Община Шабла – Деян Георгиев Димитров;

Област Кърджали

Община Кърджали – Милко Петров Багдасаров; Община Ардино – Димитрина Петрова Александрова; Община Джебел – Ясен Илиянов Утренски; Община Кирково – Бисер Каменов Николов; Община Крумовград – Иван Стойчев Мимирев; Община Момчилград – Дойчо Стефанов Галимачев;

Област Кюстендил

Община Кюстендил – Здравко Стойнов Милев; Община Бобовдол – Елза Стоянова Величкова; Община Бобошево – Крум Георгиев Маринов; Община Дупница – Първан Ангелов Дангов; Община Кочериново – Станислав Владимиров Горов; Община Невестино – Димитър Иванов Стаменков; Община Рила – Владимир Георгиев Владимиров; Община Сапарева баня – Явор Илчов Дамянов; Община Трекляно – Радко Кирилов Петрунов;

Област Ловеч

Община Ловеч – Радина Минкова Банкова; Община Априлци – Деница Лъчезарова Николова; Община Летница – д-р Красимир Веселинов Джонев; Община Луковит – Бистра Христова Лазарова; Община Тетевен- Гриша Нешов Нинов; Община Троян – Донка Иванова Михайлова; Община Угърчин – Борислав Димитров Патарински; Община Ябланица – Димитър Лука Драганов;

Област Монтана

Община Монтана – Илия Замфиров Илиев; Община Берковица –Милчо Михайлов Доцов; Община Бойчиновци – Петя Георигева Първанова; Община Брусарци – Румен Йосифов Савов; Община Вълчедръм – Иван Христов Барзин; Община Вършец –Латинка Салтирова Симова; Община Георги Дамяново – Светослав Георгиев Илиев; Община Лом –Десислава Владимирова Алексиева; Община Медковец – Венцислав Евгениев Куткудейски; Община Чипровци – Йорданка Иванова Тодорова; Община Якимово – Петър Василев Антимов;

Област Пазарджик

Община Пазарджик – Благо Атанасов Солов; Община Батак – Горчо Боянов Станков; Община Белово – Стойко Стойчев Стефанов; Община Брацигово – Илия Иванов Милушев; Община Велинград – Филип Георгиев Ангелов; Община Лесичово – Тодор Лазаров Радев; Община Пещера – Йордан Стоянов Младенов; Община Панагюрище –Станимир Добрев Вълчев; Община Ракитово – Костадин Щерев Холянов; Община Септември – Петя Николаева Цанкова; Община Стрелча – Иван Николов Радев;

Област Перник

Община Перник – Станислав Иванов Владимиров; Община Брезник – Венета Симеонова Петрова; Община Земен – Монка Иванова Стойчева; Община Ковачевци – Васил Кирилов Станимиров; Община Радомир – Евдокия Славчова Асенова; Община Трън – Александър Христов Христов;

Област Плевен

Община Плевен – Илиян Славейков Йончев; Община Белене – Момчил Недялков Спасов; Община Гулянци – Лъчезар Петков Яков; Община Долни Дъбник – Зорница Димова Йоткова; Община Долна Митрополия – Д-р Светла Милчева Илиева; Община Искър – Валентин Василев Йорданов; Община Кнежа – Славей Кирилов Тоширов; Община Левски – Любка Веселинова Александрова; Община Никопол – Ивелин Маринов Савов; Община Пордим – Илиян Давидов Александров; Община Червен бряг – Петър Петков Петров;

Пловдив област

Община Асеновград – Емил Викторов Караиванов; Община Брезово – Калин Танев Калапанков; Община Калояново – Кръстю Иванов Кодошев; Община Карлово – Манол Василев Манолов; Община Кричим – Теодора Георгиева Киряков; Община Куклен – Йордан Василев Попов; Община Лъки – Бисер Емилов Русев; Община Марица – Виолета Стефанова Христодулова; Община Перущица – Димитър Стоянов Мишев; Община Първомай – Николай Георгиев Митков; Община – Раковски – Стефан Самуилов Марушкин; Община Родопи – Павел Михайлов Михайлов; Община Садово – Димитър Бориславов Здравков; Община Стамболийски – Весена Любенова Башова; Община Сопот – Станислав Илиев Стоенчев; Община Съединение – Пенчо Кръстев Дерузов; Община Хисаря – Ива Иванова Вълчева;

Пловдив област?

Община Пловдив – Николай Атанасов Радев; Р-н „Западен“ – Десислава Георгиева Йорданова Р-н „Източен“ – Йордан Василев Василев Р-н „Северен“ – д-р Атанас Илиев Баташки; Р-н „Тракия“ – Добромира Стефанова Тошева Р-н Централен – Тодор Димитров Стоилов Р-н Южен – Ангел Стойчев Иванов

Област Разград

Община Разград – Денчо Стоянов Бояджиев; Община Завет – Станислав Веселинов Стоянов; Община Исперих – Екатерина Великова Димитрова; Община Кубрат – арх.Мартин Стефанов Обрешков; Община Лозница – Цветомир Стоянов Савов; Община Цар Калоян – Найден Хинков Късов;

Област Русе

Община Русе – Пенчо Пламенов Милков; Община Борово – Нели Иванова Цветанова; Община Бяла – Красимира Йорданова Пенева; Община Ветово Ивайло Евгениев Кадиешев; Община Две могили – Ивайло Пенев Иванов; Община Иваново – Николай Петров Найденов; Община Сливо поле – Георги Стефанов Големански; Община Ценово – Росен Димитров Миланов;

Област Силистра

Община Силистра – Момчил Стефанов Неков; Община Алфатар – Веселин Димитров Гарабински; Община Главиница – Соня Богданова Петкова; Община Дулово – Петър Георгиев Петров; Община Кайнарджа – Стоян Енчев Солаков; Община Ситово – Янко Любенов Къров; Община Тутракан – Данаил Николов Николов;

Област Сливен

Община Сливен – Кольо Йорданов Милев; Община Нова Загора – Румен Христов Христов; Община Котел – Георги Костов Дедов; Община Твърдица – Ваня Дачкова Колева;

Област Смолян

Община Смолян – Стефан Атанасов Сабрутев; Община Баните – Севдалин Бойков Хъшинов; Община Девин – Здравко Владимиров Иванов; Община Златоград – Емил Минков Хумчев; Община Неделино – Боян Радоев Кехайов; Община Рудозем – Незиха Хайриева Хутева; Община Чепеларе – Пантелей Стоянов Мемцов;

Област София

Община Антон – Андрей Симов Симов; Община Божурище – Весела Иванова Петрова; Община Ботевград – Веселка Иванова Златева; Община Годеч – Кирил Петров Иванов; Община Горна Малина – Ангел Димитров Жиланов; Община Драгоман – Соня Стоянова Дончева; Община Долна Баня – Никола Радославав Чернаев; Община Елин Пелин – Станислав Димитров Димитров; Община Етрополе – Димитър Радославов Димитров; Община Златица – Стоян Николов Генов; Община Ихтиман – Иванко Пенгезов; Община Костенец – Емил Даскалов; Община Правец – Румен Илиев Гунински; Община Пирдоп – Ангел Пенчов Геров; Община Самоков – Владимир Владимиров Георгиев; Община Своге – Цветомир Лазаров Борисов; Община Сливница – Георги Сепелинов Георгиев; Община Копривщица – Любомир Тодоров Цеков; Община Костинброд – Благой Робертов Благоев; Община Чавдар – Григор Ненов Даулов;

София град

Столична община – Мая Божидарова Манолова; Р-н „Банкя“ – Иво Василев Пиперов; Р-н „Витоша“ – Александър Любомиров Кьосевски; Р-н „Възраждане“ – Иван Янчов Таков; Р-н „Връбница“ – Владимир Минчев Петров; Р-н „Изгрев“ – Делян Младенов Георгиев; Р-н „Илинден“ – Георги Александров Томов; Р-н „Искър“ – Борис Цветков Цветков; Р-н Красна поляна“ – Георги Миланов Миланов; Р-н „Красно село“ – Николай Милчев Николов; Р-н „Кремиковци“ – Цецка Димитрова Кочкова; Р-н „Лозенец“ – Николай Вельов Велчев; Р-н „Люлин“ – Мая Кирилова Александрова; Р-н „Младост“ – Стефан Кирилов Стефанов; Р-н „Надежда“ – Стоян Емилов Цветков; Р-н „Нови Искър“ – Милко Николаев Панов; Р-н „Оборище“ – Васил Божидаров Цопов; Р-н „Овча купел“ – Ангел Петров Маринов; Р-н „Панчарево“ – Радко Цветанов Петров; Р-н „Подуяне“ – Веселин Вячеславов Жеков; Р-н „Сердика“ – Янко Иванов Янков; Р-н „Слатина“ – Димитър Петков Главинов; Р-н „Средец“ – Иван Митьов Виделов; Р-н „Студентски“ – Георги Емилов Йорданов; Р-н „Триадица“ – Александър Вачев Петров;

Област Стара Загора

Община Стара Загора – Проф. д-р Иван Стоянов Върляков; Община Братя Даскалови – Веселин Митков Калчев; Община Гурково – Стоян Бонев Николов; Община Гълъбово – Николай Тонев Колев; Община Казанлък – Стоян Асенов Петров; Община Мъглиж – Златко Димитров Острешев; Община Николаево – Косьо Христов Косев; Община Опан – Минчо Динев Чавдаров; Община Павел баня – Иван Желев Михайлов; Община Раднево – Красимир Кънев Куртев; Община Чирпан – Гено Николов Генов;

Област Търговище

Община Търговище – Рая Георгиева Матева; Община Антоново – Румен Василев Рафаилов; Община Попово – Людмил Димитров Веселинов; Община Омуртаг – Павлинка Иванова Тасева; Община Опака – Иван Неделчев Вълчев;

Област Хасково

Община Хасково – Коста Петков Стоев; Община Димитровград – Георги Стайков Стайков; Община Ивайловград – Йордан Николов Араджиев; Община Любимец – Владимир Николов Бамбалов; Община Свиленград – Стамо ДимитровДимитров; Община Симеоновград – Никола Ангелов Георгиев; Община Тополовград – Янко Атанасов Илиев; Община Харманли – Надежда Борисова Колева;

Област Шумен

Община Шумен – Венцислав Дянков Венков; Община Венец – Сали Мюмюн Карамахмуд; Община Велики Преслав – Александър Горчев Александров; Община Върбица – Стоян Георгиев Димитров; Община Каолиново – Ердиван Шефкет Адем; Община Каспичан – Иванка Стойнова Найденова; Община Нови Пазар – Георги Сашев Георгиев; Община Никола Козлево – Наджиб Нур Курт; Община Смядово – Стоян Димитров Шайков;

Област Ямбол

Община Ямбол – Катя Атанасова Георгиева; Община Болярово – Христо Димитров Христов; Община Елхово – Стоянка Иванова Маджарова; Община Стралджа – Йордан Койчев Йорданов; Община Тунджа – Георги Стоянов Георгиев;

Blitz.bg

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете коментар!
Моля, въведете името си тук